Jääaja Keskusesse 08. veebruar konstantin

Käisime 05. 02. Jääaja Keskuses. Koolis uurisime Jääaja Keskuse kodulehelt, mis meid ees ootab. Ja nii oligi- kohtusime mammutitega, ürghirvega, jääkaruga ja koopalõviga. Uurisime, kui suur oli mammuti hammas, koopajooniseid ja erinevaid kivimeid. Saime teadmisi kiviaja ja jääaja kohta, kuidas on aja jooksul kujunenud maailma loodus ja prügimajandus. Tegime arheoloogilisi kaevamisi ja uurisime erinevaid luid. Vaatasime filmi liustikest, nautisime tähistaevast ja virmalisi. Tagasiteel külastasime Tartu batuudikeskust, kus mängisime, hüppasime ja rallisime. Suur tänu koolile, oli tore õppekäik!