5. oktoober on õpetajate päev – üllatuste päev! 06. oktoober Kylli

Täna hommikul ootas kõiki koolitulijaid üllatus. Koolimaja ette oli ööga kasvanud lillepeenar. Installatsiooni oli varahommikul paika sättinud õpetaja Jüri. Ette oli ta selle valmistanud õpetaja Mareti klassi õpilaste ja Christiani abil. Valmistatud oli 100 lille.

See ei jäänud ainukeseks üllatuseks. Teise tunni ajal jagasid Paul ja Steven kõigile koolis olijatele õunamahlast valmistatud tarretist koos vahukoorega. Tarretise olid poisid õpetaja Vapuga õunamahla-talgute järel valmistatud. Vahukoor löödi vahtu hommikul.

Kolmanda tunni ajal kogunesime saali, kus õpetajate päeva puhul tervitas kõiki õppejuht Mai. Seejärel vaatasime õpetajate lapsepõlvepilte ning püüdsime ära arvata, kes küll pildil on?

Ja siis tuli neljas tund, üllatuste üllatus! Meile tuli külla REIGO AHVEN koos oma trummidega. Ja toimus imeline trummikõminaline töötuba.

Nii vahva päev!

Nii vahva päev!