Päkapikukohvik 15. января konstantin

Juba teist aastat järjest korraldasid 5+6+7B klassi õpilased ja klassijuhataja Maret enne jõuluvaheajale minekut päkapikukohviku päeva. Kohviku pidamise eesmärgiks on koguda raha Valga kodututute loomade varjupaigale. Kohviku pidamiseks tuli küpsetada erinevaid küpsiseid, selles aitas meid õpetaja Vapu. Kui oli, mida kohviku külastajatele pakkuda, tuli teha kuulutused ja hinnasildid. Seejärel kaunistasime õpetaja Merikese abiga muusikaklassi ja jagasime tööülesanded. Müüja-päkapikud olid sel aastal Kersti, Marina ja Steisi. Eleri oli rahapäkapikk, kes seisis hea, et õpilased saaksid vajaliku summa (1€50s) plastikraha. Lastelt me pärisraha ei võtnud. Neil oli tarvis välja mõelda ja arvutada, mida raha eest osta saab. Steven ning Paul-Erik olid pähkli-päkapikud, kes lugesid pähkleid alustele. Sander oli sel aastal topsipesu-päkapikk, kes pesi topse ja koristas laudu. Õpetaja Maret kandis hoolt morsi eest ja oli seega morsi-päkapikk. Raha kodututele loomadele tuli annetusena õpetajatelt. Sel aastal saime Siili Keskuse korjanduskarpi viia 47 €. Aitäh annetajatele!