Vabariigi aastapäeva aktus 01. марта konstantin

Jaanikese kool tähistas Eesti Vabariigi 101. sünnipäeva aktusega neljapäeval 21. veebruaril. Lapsed esinesid laulude, luuletuste ja kodu teemaliste vanasõnadega. Meeleolu aitas luua Valga Gümnaasiumis õppiv lõõtsamängija Raul. Kohal oli Valga valla vallavanem Margus Lepik, kes tervitas kõiki Vabariigi sünnipäeva puhul. Aktusel tunnustati õpilasi ja õpetajaid ning kooliga head koostööd tegevaid lapsevanemaid. Pärast meeleolukat aktust läksime kõik koos vaatama muusikali „Eksinud haldjad“. Etendus oli väga värvikas ja huvitav. Etenduses oli põimunud loodusõpetus, muusika ja liikumine. Olid väga ilusad kostüümid. Muusikali esitas Tartu laulustuudio Fa – diees. Aitäh neile selle toreda ja meeleoluka etenduse eest.