Maagiline mesi 09. апреля konstantin

Neljapäeval, 4.aprillil osales peaaegu kogu koolipere Eesti Põllumajandusmuuseumi programmis „Maagiline mesi.“ Kõigepealt saime vastused mesilaste elu puudutavatele küsimustele: kui kaua mesilased elavad, milline on tööjaotus tarus ning kes on mesilaspere kõige tähtsam liige. Osalesime viktoriinis, mille korraldavad muuseum ning Poola Vabariigi Suursaatkond. Tegime mesilasevahast küünlaid ning maitsesime erineva koostisega mett. Nägime toredaid koduloomi – kitsi, lambaid, jäneseid, hobuseid. Saime teada, mis juhtub siis, kui naabrit kiusad. Sind pannakse eraldi puuri. Seisad kogu päeva nurgas ja vaatad igatsevalt teiste poole. Nii juhtus kodupardiga, kes kanu näpistas. Uurisime vanu hobusõidukeid. Kõige uhkem oli sada aastat vana tõld. Kõige lõpuks sõime väga maitsva lõunasöögi.