Haridusprogramm naiste ja laste õigustest 15. октября Kylli

Õpetajate Oksana, Igori ning Mareti klassid külastasid Valga muuseumis haridusprogrammi „Naised ja lapsed konfliktides.“ Kõigepealt vaatasime fotonäitust Afganistanist. Saime teada, et enamus afgaani naistest pole kunagi koolis käinud ning on kirjaoskamatud. Naised peavad seljas kandma burkat. Tüdrukutel on keelatud  jalgpalli mängida.

Seejärel osalesime vestlusringis, kus oli teemaks arengumaade naiste ja laste õigused. Väga palju inimesi maailmas nälgib ja on arstiabita. Haridus on LUKSUS.

Töötoas tegime endale vile. Seejärel vaatasime 3D filmi elust pagulaslaagris.

Töötoas tegime endale vile. Seejärel vaatasime 3D filmi elust pagulaslaagris.