Halloweeni pidu 31. октября Kylli

Suures osas maailmas tähistatakse 31. oktoobrit Halloweenina - so kõigi pühakute päeva eelõhtuna, kus tulevad välja vaimud, kes asuvad suhtlema inimestega.
Eesti rahvavakalendris on aga hingedepäev. Seejuures tasub tähele panna, et hingede aeg algab samaaegselt Halloweeni tähistamisega.

Meie koolis tähistasime Halloweeni ühise peoga saalis. Olime maskides, osad ka kostüümides. Tantsisime, mängisime. Seejärel vaatasime filmi, mis oli õpetlik, vaimukas ja tõeliselt naljakas. Õpetajad naersid veel vahetunniski. Seejärel värvisime teemakohaseid pilte – tulemuseks tore pildigalerii.