Külalised Tartu Ülikoolist 14. ноября konstantin

14. novembril olid meie õpetajatel terve päeva töövarjuks TÜ 2. kursuse tudengid ja nende juhendaja, kokku 12 inimest. Õppepäevaga pakuti üliõpilastele võimalust näha lähedalt “päris elu” erituge vajavate õpilaste õpetajatena. Õppekäigu põhiküsimusteks olid MIKS (miks kool ja õpetaja teevad asju nii nagu nad teevad?) ja MIDA (mida mina külastajana kogemusest enda jaoks õppisin?). Väsitava koolipäeva vältel said tudengid pisut lõõgastuda tunnetustoas ja võimlas.  Tagasiside tudengitelt: soe vastuvõtt, südamlikud rahulikud õpetajad, siirad toredad kontakti loovad õpilased, kõik lapsed teretasid ja küsisid külalise nime. Täname külalisi!