Advendiaja tähistamine 10. декабря Kylli

Teisipäeval võtsime paariks tunniks aja maha ja tähistasime advendiaega koolimajas. Õpilased osalesid erinevates töötubades. Õpetaja Jüri juhtimisel kaunistasime töökojas suuri „piparkooke“, õpetaja Vapu klassis tegime päkapikumaju, õp Natalja juures valmisid käbidest päkapikud  ja õp Oksana juures oli päkapikukino. Aga loomulikult olid kõik oodatud õp Mareti juhitud päkapikulaadale, kus toimus heategevuslik jõulumüük ja loterii. Oh, mis kaunid piparkoogid ja maitsvad juustuküpsised! Jõululoosis olid aga vinged auhinnad. Meie klass võitis näiteks esmaabikomplekti. Plaastreid kulub ikka tegutsejatel, aga loodame, et vigastatud käe kaelasidumise rätti meil vaja ei lähe. Nautisime õp Janne klassis kohvikumeeleolu ja maiustasime piparkookidega.

Jõulumüügi raha annetab meie kool loomade varjupaigale, meie Maret on selle eestvedaja olnud aastaid. Laadal õnnestus meil koguda 54.- eurot. Suur tänu kõigile, kes osalesid!

Meie õpetajatel ja lastel on süda õiges kohas!

Ilusat advendiaja jätku kõigile!

Meie õpetajatel ja lastel on süda õiges kohas!

Ilusat advendiaja jätku kõigile!