Lisaõppe õpilaste praktika 06. января Kylli

Lisaõpe on ettevalmistusaasta, mille jooksul kujunevad välja õpilase kutse- või tööelu eelistused. Lisaõppe õppekava näeb ette ka praktika sooritamist. Meie kooli õpilastele on pakkunud praktikavõimalusi Valga Hoolekandekeskus, AS Valga Vesi ja Valga Vallahooldus, OÜ Gulina.  17.12.2019 a esitleti praktika I poolaasta kokkuvõtteid. Nagu praktika kokkuvõtetest selgus, annab praktikal käimine võimaluse õppida suhtlemist, tulla toime erinevate tööülesannetega, paremini mõista erinevate elukutsete tähendust ning loomulikult olla kursis Valga linnas tööd pakkuvate ettevõtetega.