Kooli sünnipäev 14. января Kylli

Valga Jaanikese Kool tähistas täna 43. sünnipäeva.

Pidupäeva auks oli saal kaunistatud, aukohal oli ka kooli lipp.

Kontserdi juhatas sisse Marina lauluga "Sünnipäev".

Seejärel tervitas meid kooli direktor Jaanika Käst.

Jätkus kontsert, kus üllatus – üllatus, esinesid vahvas kauboiriietuses Urvaste kooli noored meeleoluka tantsuga. Veidi hiljem laulis nende kooli Pille- Riin Airi Liiva laulu „Palve“. Tore ja huvitav on ju see, et tegelikult on meie direktor ka nende direktor ja nii saidki kaks kooli kokku.

Aga külalisi oli veelgi. Valga Muusikakoolist olid tulnud tervitama Miia ja Loora Reinumägi väsimatu klaveriõpetaja Lenel Ranna saatel. Miia mängis klarnetil J. S. Bachi Menuetti ja Loora saksofonil oma õpetaja Valdis Drulle pala „Vana foto“.

Suur tänu kõigile külalistele!

Ja siis olid rivis meie kooli keskastme poisid nagu oreliviled ja laulsid „Poiste laulu“. Ilus vaadata ja imestada, et meil selline tore seltskond poisse on.

Nagu tavaks, tunnustati aktusel meie tublisid õpilasi II õppeperioodi tulemuste eest ja tänati õpetajaid, kel on täitunud tööjuubel.

Seejärel kogunesime saalis kaetud uhkete peolaudade juurde ja imetlesime tordil säranud vulkaaniküünlaid. Ning pidulik lõunasöök võis alata.

Juba varem oli iga klass soovinud midagi oma koolile. Kes soovis häid õpilasi, kes jõusaali jne. Peopäeva hommikul olid kõik need soovid ilmunud ka õhupallidena fuajee seinale.

Palju õnne meie koolile!

Valga Jaanikese Kool tähistas täna 43. sünnipäeva.

Pidupäeva auks oli saal kaunistatud, aukohal oli ka kooli lipp.

Kontserdi juhatas sisse Marina lauluga "Sünnipäev".

Seejärel tervitas meid kooli direktor Jaanika Käst.

Suur tänu kõigile külalistele!

Palju õnne meie koolile!