Sõbrapäev 13. февраля Kylli

Kogunesime saali tähistama sõbrapäeva. Kõigepealt kutsuti ette I klassi õpilane Detelina, kellel oli sünnipäev.

Seejärel meie pisemate laste klassid laulsid ja esitasid ühe laulumängu. Nii armas, et nad tahavad esineda ja saavad hästi ka hakkama. Muidugi olid seltsis õpetajad Merike, Liili, Kersti ja Liidia.

Juba mitme nädala jooksul oli palutud märgata heategusid ja nendest ka märku anda, st toimus aktsioon „märka heategu“. Nüüd tehti kokkuvõte. Ette kutsuti pea kõik lapsed. Sest nende kohta oli head kirjutatud, see loeti ette ja neid premeeriti erinevate üllatustega. Eriti tuleb kiita meie Maksimi, kes tuleb alati appi kutsumise peale, aga ta näeb ise ja pakub juba abi ka kutsumata. Mõni poiss tunneb valehäbi, kui hooldusklassis vajatakse abi, aga Maksim, Carlos, Saša ja Zigmund on tõelised džentelmenid. Meie poisid märkavad ka, kui Anette ema lapse käru ja kottidega kooli tuleb ning avavad uksi ja abistavad. Võtke eeskuju!

Varem oli lastel palutud saata kooli pilte oma lemmikloomadest, kes neil kodus on. Ja nägimegi toredaid kasse, koeri, jäneseid, hamstreid ja rotte. Neil olid nii toredad nimed! Kui tunti ära, kelle lemmik parajasti ekraanil oli, siis erinevad seltskonnad hõiskasid.

Ja siis läks üritus edasi heategevusliku oksjoniga. Põhiliselt olid seal oksjonit juhtinud õpetaja Jüri puutöö tunnis laste poolt valmistatud hiired ja vahvad nagid. Kõige lõpuks huvijuht Külli värviline kübar. Jes, selle võitis Carlos. Kui algul käis oksjonil rebimine õpetajate vahel, siis lõpupoole võtsid sellest aktiivselt osa ka õpilased.

Aga mida tehakse saadud rahaga? Saadud tulu eest tehakse rõõmu ühele väikesele oma kooli tüdrukule. Seekord sedamoodi, eks järgmine kord veidi teisiti.

Lõpuks oli tants, kus lustisid õpilased ja õpetajad.

Oli tore päev. Lastele meeldis, see ongi kõige tähtsam.

Lõpuks oli tants, kus lustisid õpilased ja õpetajad.

Oli tore päev. Lastele meeldis, see ongi kõige tähtsam.