Märts on teatrikuu 12. марта konstantin

Teatritegemine – laval olemine, kõnelemine, partneritunnetus, esinemisnärv ja ühel hetkel juba lavastamine − on lapse ja noore arengus lausa pärliks, sest kus õpib inimene veel enam kui laval.
„Näideldes kasutate kõike seda, mis te inimesena olete.”
Kim Hunter
Teatrikuu meie koolis algas Priimetsa kooli etendusega “Õpetlik lugu”, pärast seda vaatasime filmi “Lumekuninganna ja igavene talv” .Teatrikuu jätkus Urvaste koolis, kus mängisime etendust “Keisri rebasejaht”.
Kahjuks jääb sel aastal teatripäeva tähistamine ära. Õnneks saab siiski vaadata suurepäraseid lastelavastusi ERR-i Lasteekraani kodulehelt. Jätkame kindlasti oma etendustega, mis olid plaanitud ning loodame esineda Savilinnu teatrifestivalil Tartus.
„Näideldes kasutate kõike seda, mis te inimesena olete.”
Kim Hunter