Lastekaitsepäev 01. июня Kylli

1.juunil, lastekaitsepäeval kohtus õpetaja Mareti klass täiskoosseisus koolis. Kõik tundsid rõõmu sõpradega kohtumisest.

Kuna on käimas projektinädal „Ohutu suvi,“ vaadati vee-, tule- ja liiklusohutuse teemalisi videoid.

Seejärel toimus telgipüstitamise võistlus poisid versus tüdrukud. Neiudel läks telgi püsti panekuks ja mahavõtmiseks minuti võrra kauem aega, kui poistel.

Kõige lõpuks õnnitleti suve sünnipäevalapsi. Siis soovis õpetaja Maret kõigile head ja ohutut suve.