Meeskondlik kovisioon 11. июня Kylli

10. juunil 2020 võttis Jaanikese kooli meeskond lõppeva erilise õppeaasta kokku kahes grupis toimunud kovisiooni käigus.

Viimasest näost näkku kohtumisest on möödunud ligi kolm  kuud ning kõigil oli siiralt hea meel koos töökaaslastega mõelda ja arutleda. Kovisioon viidi Valga Rajaleidja keskuse spetsialistide E. Lõkova ja Õ. Naarise juhendamisel läbi nelja ratta mudeli põhjal. Meetod võimaldas kõiki meeskonnaliikmeid kaasata olukorra kaardistamisse ja lahenduste otsimisse.

Mõlemas grupis pakkus inimestele sel õppeaastal kõige enam rõõmu ja rahulolu tõhus koostöö lastevanematega ning meie toredad õpilased. Tähtsal kohal oli koostöö kolleegidega ja võimalus enesearenguks.

Mitmed inimesed tõdesid, et üle pika aja taas õpilastega klassiruumis kohtudes tajusid nad, et on õiges kohas. Oleme oma tööle pühendunud ja teeme seda rõõmuga.