Lõpupidu 11. июня Kylli

11. juunil saatis Jaanikese Kool teele erilise aasta 2020  lõpetajad.

Kogunesime saali, kus olid Eesti ja meie kooli lipp ning ülal meie tööõpetuse õpetaja Jüri tehtud suur imeline lilleõis. Külaliste toolid olid paigutatud erilise aasta kohaselt hajali, suurte vahedega.

Aktus algas lõpetajate Mattiase, Viktori, Ivo, Vladiku, Taneli piduliku sisenemisega, võttes sisse aukohad saalis. Seal oli neid juba ootamas Raul.

Hümni järel tulid lõpetajaid muusikaliselt tervitama vilistlased Tanel ja Aleksander (need kaks toredat noormeest olid ka ise omamoodi lõpetajad, sest läbisid sel aastal edukalt meie lisaõppe aasta). Siis esines segaansambel: õpetajad Õie, Janne ja Jüri.

Nüüd sai sõna kooli direktor Jaanika Käst, kes tänas lapsevanemaid ning pöördus personaalselt iga lõpetaja poole. Seejärel andis ta kõigile 6 noormehele kätte lõputunnistused ning lisaõppe lõpetajatele tunnistused. Igat neist õnnitleti kooli poolt (lilled ning kingikott kooli kruusi ja mälupulgaga kooliaastate fotodest), aga lilli olid toomas ka pereliikmed, sõbrad, õpetajad, kasvatajad jt.

Direktor tänas ka klassijuhatajaid, õpetajaid ja õpilaskodu kasvatajaid.

Marina laulu järel said sõna lõpuklasside juhatajad Õie, Nadežda ja Janne ning lõpetajate esindajad. Klassijuhatajad kiitsid oma õpilasi, tänasid neid ning saatsid teele soojade sõnadega, endil pisarad silmis. Loomulikult tänati ka lapsevanemaid, kes aitasid läbida selle erilise aasta, sh distantsõppe, edukalt.

Sõna said ka kaks lapsevanemat, kes kiitsid oma laste klassijuhatajaid.

Aktuse ajal viisid lõpetajad maikellukeste tänukimbud vanematele. Lilli said ka teised õpetajad ja kasvatajad.

Õpetaja Õie loetud luuletuse järel lahkusid lõpetajad pidulikult saalist, et minna kooli õue koos puud istutama. Loomulikult toimus ka pildistamise ralli ning seejärel suunduti juba ühisesse peolauda saalis.

11. juunil saatis Jaanikese Kool teele erilise aasta 2020  lõpetajad.

Direktor tänas ka klassijuhatajaid, õpetajaid ja õpilaskodu kasvatajaid.

Sõna said ka kaks lapsevanemat, kes kiitsid oma laste klassijuhatajaid.