Muhedad murumängud 15. июня Kylli

Kooliaasta lõpetamise puhul toimus Jaanikese kooli kõigile töötajatele ühine spordipäev. Idee autor oli meie direktor Jaanika.  Spordipäeva valmistasid ette huvijuht Külli ja õpetaja Jüri. Spordialad olid klassikalised: munakõnd, luku avamise võistlus, labürindi läbimine, pallivise ja noolemäng. Osavõtjad jaotusid kolme võistkonda, ning murumängud võisid alata. Võitsid kõik ning õpetaja Jüri eestvõttel jagati auhinnad. Sellele järgnes piknik.

Klassikalistele murumängudele omaselt toimus ka vastvalminud luule ettekandmine. Nii lugesid õpetajad Vapu ja Maret ette „Poeemi Jaanikese koolile,“ milles on ka järgmised read:

Kooliaasta lõpeb kohe,

seda teada on nii tore!