Jõuluetendus ekraanil 15. декабря Kylli

Täna tähistasime 3. adventi. Selleks oli  näiteringi lastel ette valmistatud etendus, milleks oli Jaapani muinasjutt „VÄIKE VALGE DRAAKON“. Koroonaajale kohaselt näidati meile ekraanil kooli õues filmitud lugu. Selleks kogunesime saalis, mis oli kauni kuusega ehitud. Praegusele ajale kohaselt tegime seda neljal korral, et oleksime võimalikult hajutatud.

Südantsoojendav oli ka loo sisu: väike valge draakon tundis, et ta teistest erineb, seetõttu langes vahel ka kiusamise ohvriks. Lõpuks otsustas ta minna maaisa juurde, kellele kurtis oma tundeid. Kui ta aga vastuseks sai, et just tema on oma värvuse tõttu eriline ja võiks seetõttu õnnelik olla, mõistis ta, et nii ongi. Ta sai veelgi rohkem tuult tiibadesse, lendab maailmas ringi ning tunneb rõõmu, imetledes meie kaunist Maad.

See kõik oli nii armas ja teistmoodi, et isegi meie Harris ei „võtnud kordagi sõna“. Ja suuremate laste kõrval oli imetore näha väikest Kirilli valge draakoni osas.

Aitäh kõigile tegijatele!

Külli juhtis tähelepanu sellele, et meil on süüdatud kolm küünalt ja välja kuulutatud jõulurahu. Ta ütles, et me kõik oleme erilised, me kõik väärime õnne!

Aitäh kõigile tegijatele!