Jõulupidu õues 17. декабря Kylli

Neljapäevaks, 17. detsembriks oli varem planeeritud jõulupidu. Aga aeg on selline – järelikult jääb ära?

Kui tunnid olid alanud, siis keset esimest tundi kostis koridoris kellukese helin. Mis see siis on? Oh üllatust: kõiki kutsuti õue! Kähku riidesse ja vaatama, mis toimub.

Kooli õppepaviljoni juurest kostus jõulumuusika, seal on juba tükike aega olnud ka ehitud jõulukuusk. Lapsi järjest kogunes ümber paviljoni. Ruumi oli kõigil vabalt olla. Seejärel süttisid kuusel tuled! Ja kuuse all olid juba ka kingitused- ei tea, kas nad tulid DPD-ga?

Sõna sai kooli direktor Jaanika. Ta soovis kõigile kaunist jõuluaega, toredat vaheaega ja tuletas meelde, et end hoiaksime.

Ning armas jõuluvana võiski tulla! Ta pandi istuma toolile majakese ees ja üheskoos jäime väikest kontserti nautima.

Kõigepealt tantsisid kõik toimetulekulapsed, meie saime kaasa liikuda ja plaksutada. Järgmisena saabus pärast väikest ebalust ette meie „superstaar“ pisike Kirill, kes soolotantsijana ees pani  teised taas end liigutama. Teda on supertore ja armas vaadata! Alles eile olime teda näinud näidendis väikese valge draakonina!

Kaugemal seisjad suutsid esinejate jälgimise kõrval märgata ka paremal äärel pealtvaatajate hulgas olnud õpetaja Natalja klassi poisse, kus Rustam tantsis ja paar poissi põlvel plaksutasid rütmi kaasa. Väga tahaks näha tõelist mustlastantsu, need poisid võiksid seda suurepäraselt teha!

Seejärel järgnes jõululaulude popurrii, kus eeslauljaks kutsuti õpetaja Merike. Samal ajal ärgitas Vadim lapsi ja õpetajaid veel rohkem tantsima.

Ja siis oli muidugi kingijagamine, kõik käisid klasside kaupa pakkide järel.

Nüüd võisime suunduda õuekohvikusse väikesele jõulueinele - laudadel oli tee ja glögi,  piparkoogid ja kook. Kogu peo aja muidugi tuletati meelde, et hoiaksime distantsi ega koguneks suuremas summas.

Aitäh tegijatele – organiseerijale, tantsude õpetajale Vadimile, kes oli koos õpetaja Kostjaga ka heli- ja valgusmeister!

Ilusat jõuluaega kõigile ja oleme hoitud!

Ja siis oli muidugi kingijagamine, kõik käisid klasside kaupa pakkide järel.

Ilusat jõuluaega kõigile ja oleme hoitud!