Sõbranädal koolis 15. февраля Kylli

Sõbranädal algas sellega, et kooliperet kutsuti märkama ja jäädvustama heategu. Klassijuhataja tunnis toimus arutelu selle üle, mis on heategu. Avatud oli ka sõbrapost kuhu sai oma head soovid jätta. Kuna kaarte oli ikka väga palju, siis vajas postkast iga päev tühjendamist. Esmaspäeval võis koolimajas näha sõbrapäevale kohaselt punasesse riietunud õpilasi ja õpetajaid.

Stendile lisandusid pildid ja kokkuvõtted nädala heategudest. Siin mõned näited.

Kui Sõpruse poe juures vana inimene kukkus, aitasin ta püsti ning pärast tassisin ta kotid koju. Hoidsin last, kuni tema ema koju tuli. Aitasin Vadimil asju tassida. Hoidsin ust lahti, et oleks lihtsam asju õuest sisse tuua.

Head teha on hea tunne!

Head teha on hea tunne!