Pühademuna 05. апреля Kylli

Lihavõttemuna ehk pühademuna on lihavõtteks värvitud muna. Esmaspäeval toimus kooli kauneima pühademuna valimine. Iga õpilane sai õiguse anda oma lemmikule üks hääl. Küll oli kahju, et rohkem hääli ei saanud anda. Nii toredaid ja fantaasiarikkalt värvitud mune oleks kõiki tahtnud  lemmikuks valida. Igatahes sai siit toredaid ideid järgmisteks pühadedeks.

Enim hääli kogunud muna või munakorv kuulutatakse välja Zoomi kogunemisel.

Kõik osavõtjad said suu magusaks!

Enim hääli kogunud muna või munakorv kuulutatakse välja Zoomi kogunemisel.

Kõik osavõtjad said suu magusaks!