Filmivõtted Kaagjärve mõisas 14. апреля Kylli

Õpetaja Mareti klassi õpilased ja 5B klassi poiss Kert käisid teisipäeval Kaagjärve mõisas. Seal toimusid nimelt huvijuht Külli eestvõttel näidendi „Keisri rebasejaht“ võtted. Etendust on plaanis kogu kooliperele näidata emadepäeval. Meie aga saime üle hulga aja jälle koolimajast välja. Ja see oli ütlemata tore!

Mõisas käivad remonditööd ning millalgi omandab see uhke maja kindlasti oma esialgse hiilguse. Kaagjärve mõis on meile tähenduslik selle poolest, et praegune Jaanikese kool sai alguse justnimelt sealt – Kaagjärve mõisa ruumidest.