Vallavanema vastuvõtt parimatele lõpetajatele 13. июня Kylli

Neljapäeval, 10.juunil kutsus Valga vallavanema Monika Rogenbaum oma vastuvõtule valla tublimad õppurid, olümpiaadide võitjad ning neid juhendanud õpetajad.

Jaanikese koolist olid vastuvõtule palutud parimad lõpetajad Eleri ja Maksim, olümpiaadimehed Paul-Erik, Hardi, Jarmo, Kristo ja Rustams.

Õpetajatest said kutse õpetajad Natalja, Oksana ning Maret, samuti direktor Jaanika ja õppejuht Mai.

Kõik said soojad tänusõnad, lille ning väikese kingituse.

Kõige tähtsam oli aga see, et meid märgati ja kutsuti! Aitäh!

Kõik said soojad tänusõnad, lille ning väikese kingituse.

Kõige tähtsam oli aga see, et meid märgati ja kutsuti! Aitäh!