Emakeelemängus „Taibu“ oli nuputamist vajavaid ülesandeid 21. märts Kylli

19. märtsil toimus Kiigemetsa Koolis 2. emakeelemäng „Taibu“ põhikooli lihtsustatud riikliku õppekava lihtsustatud tasemel õppivatele õpilastele. Osavõtjaid oli kokku 40. Eesti keele teadmisi tuli  proovile panna Urvaste, Kammeri, Ämmuste, Kiigemetsa, Raikküla, Põltsamaa Ühisgümnaasiumi, Nurme, Oskar Lutsu Palamuse, Mustvee kooli õpilastega.

Osalesime vanemas vanusegrupis. Valga Jaanikese kooli  esindasid Kert, Hardi, Alexander, Kristo, Jarmo. Tagasiside osalejatele poolt oli positiivne. Oli kergemaid kui ka natuke rohkem nuputamist vajavaid ülesandeid. Hardi sai meie koolist  osalejatest kõige rohkem punkte, kõik teised olid samuti väga tublid ning said iseseisvalt hakkama. Üritus lõppes ühispildiga. Kõik osalejaid said tänukirja.

Suur tänu korraldajatele vahva ettevõtmise eest.

Suur tänu korraldajatele vahva ettevõtmise eest.