Abu Dhabis 2019. aastal toimuvate maailmamängude ettevalmistus- laager Lahmuse koolis. 13. november konstantin

Vaheajal osalesid meie kooli õpilased spordilaagris. Laagris osalesid sportlased, kes sõidavad võistlema eriolümpia maailmamängudele märtsis 2019. Jaanikese koolist sõidab võistlema 4 sportlast ja 2 treenerit. Valga Jaanikese Kooli sportlased on esindatud järgmistel aladel - jalgpall, korvpall ja judo. Kuna delegatsioon on suur, siis oli laager oluline koht osalejatele üksteisega sõbrunemiseks ja koos treenimiseks. Osalejad said palju ülevaatlikku infot riigi kohta, kuhu sõidetakse. Riik, kus maailmamängud toimuvad on meie kliimaga inimestele väga kuum. Sai proovida võistlusvarustust ja esindusriietust, mis on ekstra nendeks mängudeks tellitud.