Ballett ja teater 01. november Kylli

1.b klass on teatrihuviline. Alles see oli, kui käisime kogu kooliperega  Goltsmani balletti Alice Imedemaal vaatamas.

Aga 30. oktoobril  käis esimene klass  taas Valga Kultuurikeskuses teatris. Seekord vaatasime lustilist ja õpetlikku näitemängu Jussikese 7 sõpra. Saime teada, et iga päev on vaja midagi põnevat toimetada ja koos sõpradega hoolega tööd teha. Elus ei ole ainult pidupäevad. Enne Pühapäevamaale jõudmist tuleb maatöid, kodutöid ja koostööd teha. Siis jõuab kiiresti pühapäev kätte ning  mängimine ja puhkamine  on   tore.  Saskia- Grit rääkis, et teatris oli väga lõbus, ta naeris palju ja kohtus sõpradega.  Talle meeldis, kui Jussike pesi pesu ja pani pesu kuivama.  Jussike tegi tööd, laulis, naeris kõvasti ja mängis palli. See oli vahva.

Õppisime nädalapäevad selgeks, tundsime rõõmu ja lustisime etendust vaadates.

Õppisime nädalapäevad selgeks, tundsime rõõmu ja lustisime etendust vaadates.