Ennetades ohte teavitustööga 17. aprill Kylli

Heaks tavaks on saanud, et  teeme koostööd politsei ja lastekaitsega.

11. aprillil toimus kohtumine Lõuna prefektuuri Kagu PJ Valga piirkonnagrupi politseinikega ning Tõrva valla lastekaitsespetsialistidega.

Sügisel käidi rääkimas laste õigustest ja kohustustest. Seekordne teema puudutas koolivägivalda, sõltuvusi ja alaealiste esimest kokkupuudet politseiga. Lisaks õpilastele osalesid kohtumisel ka meie kooli külastanud üliõpilased ning lapsevanemad. Peale esitlust jätkus küsimuste ning arutelude ring lastevanematele ja õpilastele.

Heaks tavaks on saanud, et  teeme koostööd politsei ja lastekaitsega.