Huvitav Kool 26. november Kylli

18. detsembril osalesid Jaanikese kooli esindajad (õpilane, lapsevanem ja kaks õpetajat) kultuuri- ja huvikeskuses Huvitava Kooli Valgamaa mõttekojas.

Algatus Huvitav Kool seisab hea selle eest, et iga Eestimaa kool oleks õpilastele, õpetajatele ja lapsevanematele huvitav. Valgamaal toimus taoline arutelu juba teist korda. Maakonna koole esindanud õpetajad, õpilased ja lapsevanemad arutlesid selle üle, millised sihid on möödunud aastate jooksul täidetud ja millised probleemid vajavad veel lahendamist. Sisutiheda päeva lõpetasid arutelud Eesti haridusstrateegia „Tark ja tegus Eesti 2035“ üle meie maakonna kontekstis.

Tõdesime, et meie kool on arenenud algatuse Huvitav Kool seatud suundades. Aruteludest saime uusi mõtteid, kuidas koolelu huvitavamaks muuta.