Jõrr-jõrr-jõrr, jõps-jõps-jõps, tervist keige pererahval 25. november Kylli

24. novembril kogunesime kooli kadritralliks saali, kus vägesid juhatas  kadriema. Tema abilisteks olid kadripere liikmed - poisid (!), kes olid vastavalt kostümeeritud. Ja nad täitsid oma osa väga hästi. Aitäh teile, Hardi, Aleksander, Kristo, Ken, Kert ja Sander! Superpoisid, kes on valmis end ka ületama!

Mitmed õpetajad olid vaeva näinud, et end ja oma õpilasi päeva vääriliselt riietada ja ehtida. Kaunid valged riided, parukad ja mis kõik veel. Õpetaja Vapu oli valmistanud imekenad kepphobused. Tore, et meil niisugused õpetajad on.

Algul tutvustati pere liikmeid ja siis tuli meil mõistatusi lahendada. Kes oli nutikas, sai kommi. Muidugi oli nutikaid nii õpetajate kui laste hulgas. Ja siis algasid mängud, kus kõik said osaleda. Rõõmu oli laialt, kõik sõbralikult koos. Kohal olid ka meie kaks ratastoolitüdrukut, kus võimalik, sõitsid nemadki kaasa. Anettele meeldis ka kõrvalt vaadata, ta nautis teiste laste rõõmu ja teistega koos olemist.

Lõpus osaleti laulumängudes. Kui programm oli läbi, aga tunni lõpuni veel veidi aega ja kadriema küsis, kas mängime veel, kõlas üksmeelne „jaa!“. Kahjuks pidid  väiksemad sööma minema, sest koroona tõttu on meie laste söömine hajutatud pikemale perioodile. Saali jäänud lustisid täiega. Kui ära läksime, sai igaüks ka kommi.

Aitäh kõigile vaevanägijaile, aga ka kogu sõbralikule seltskonnale! Tublid olite!