Jõulumaagia jõulumaal 06. detsember Kylli

Meie koolis on detsembrikuu- aeg täis ootust ja üllatusi.  Taaskasutus ja nutikad lahendused on praegu moes. All fuajees pakub silmailu erinevatest materjalidest  loominguline näitus, koridorides hiilivad kuuskede vahel päkapikud ja klassides käib hoogne ettevalmistus jõuludeks.

Teisipäeval tähistasime koolis esimest adventi. Õpetaja Vapu ja Jüri eestvedamisel on koolihoov muutunud muinasjutuliseks jõulumaaks. Jõulumajakeses imetlesime ruumilisi jõulupildikesi, kuulasime päkapikk Külli jõulujuttu, jõime teed ja sõime piparkooke. Õuevahetundidel on seda ilu võimalik nautida ja tegelused jõulumaal jätkuvad teisel advendil.