Kadrid- mardid Eesti rahvakultuuris 28. november Kylli

Eesti vanade rahvakommete au sees hoidmiseks ühinesid 3 ja 5. klassi lapsed neljapäeval 23.11 vene toimetuleku klasside lastega  ja läksid koos Valga muuseumisse. Seal tuletati meile meelde kadride- martide kombeid ja koos meisterdasime kadri maski. See oli hea üritus keelekümbluse praktiseerimiseks. Järgmisel päeval eesti keele tunnis meenutasime, mida meile räägiti ja harjutasime teemakohaseid väljendeid.

Fotol: Õpetaja Liidia ja Jelena klassi õpilased muuseumis

Fotol: Õpetaja Liidia ja Jelena klassi õpilased muuseumis