Kevade tervitus saabus värviliste pühademunade näol 03. aprill Kylli

Muna on iidvana maailma loomise, viljakuse ja kasvu sümbol. Samuti elu, elujõu ja õnne sümbol. Usuti, et munadepüha hommikut tuleb alustada muna söömisega. Traditsiooniks on saanud, et peale munadepühi korraldame näituse.

Kooli kaasa toodi need kõige kaunimad pühademunad. Toimus hääletamine oma lemmiku poolt. Seekord said enim hääli Saskia-Griti ja Kätlini pühademunad.

Suu magusaks said kõik osalejad.

Suu magusaks said kõik osalejad.