Maastikumäng 16. oktoober Kylli

Vaatamata ilmataadi vempudele toimus kooli fuajees lustlik start. Eelnevalt riietati lapsed soojalt, varustati vihmavastase varustusega-keebid ja vihmavarjud! Iga meeskond sai plaani koolihoovi objektidega ja kontrollpunktide asukohtadega. Kõige tähtsam on õige varustus, riietus ja hea tuju. Pole olemas halba ilma, on vaid valesti valitud riietus!

Ja siis algas orienteerumine koolihoovil. Kõik jooksid kuhugi ja otsisid midagi. Huvijuht Külli oli vaeva näinud ja huvitavad punktid tegevustega paika pannud, meie otsisime õiged kohad üles ja täitsime ülesandeid. Pidime Twisterit keerutama ja nii saime jooksuringid teada- ole aga mees ja jookse ümber koolimaja punasega püütud 5 ringi- esimene katsumus. Pidime salakirja lahendama, harjutasime  tagurpidi lugemist, otsisime puulehti ja tammetõrusid. Ühes punktis viskasime palliga täpsust ja teises punktis tuletasime meelde kuude nimetusi ja samaaegselt tegime kükke. Möödaminnes lahendasime mõistatusi, sest ega rahvatarkus kunagi mööda külgi ei jookse. Kõik tegevused olid toredad ja lõpetuseks laulsime oma lemmiklaulu OLGU NII….

Nii see orienteerumispäev kooli ümbruses kulges. Viienda tunni ajal käisid orienteerumas suuremad klassid. Nende vastukaja oli- kõik meeldis, oli hea ja lõbus, normaalsed tegevused ja hästi oli. Kõikidele meeldis kõik, seega oli tore toimetamine.

Teise klassi õpilased ja õpetaja Kersti

Teise klassi õpilased ja õpetaja Kersti