Mälumäng Lahmusel 23. jaanuar Kylli

Lahmuse Koolis võrdlesid 22.jaanuaril oma teadmisi HEV koolide õpetajad ja kasvatajad.

Valga Jaanikese Kooli võistkonnas olid õpetajad Vapu, Liidia ja Maret ning kasvataja Toomas.

• Kas teadsid, et esimese Aasia riigina tunnustas iseseisvunud Eesti Vabariiki Mongoolia? Meie ei teadnud!
  • Kui Vargamäe Andresel „Tões ja õiguses“ oli 10 last, siis kui palju oli neid Pearu Murakal ehk Oru Pearul?  Meie teadsime: kaks poega.
  • Aga seda, et Eesti kõige pikema nimega linn on Kilingi-Nõmme, selle me mõtlesime välja!

Seekord kroonis meie pingutusi edu ning me võitsime. Seega on Jaanikese koolil au korraldada 2020.aasta sügisel mälumäng HEV koolide õpetajatele-kasvatajatele.