Mardiralli 12. november Kylli

Kuna mardipäev oli pühapäeval, siis meie tähistasime seda esmaspäeval terve koolipere ühise mardiralliga. Algul tantsisime ja mängisime vanu rahvapärimuslikke laulumänge. Kui sealt üritas paar poissi viilida, siis järgnevad erinevad ägedad jõukatsumised ei tahtnud lõppeda. Soovijaid jätkunuks lõpmatuseni. Loomulikult, sest ka õpetajaid lõi kaasa ja mis mõnus tunne, kui ikka said õpetaja tasakaaluringist välja suruda! Ei ole ju vaja mõelda, et ehk oli see  õpetaja kavalus?

Viimases, köieveos, oli koolipere peaaegu võrdselt jaotatud, sest võitjad pidid kõvasti vaeva nägema.

Lõpetasime ühisringiga ja kõik võisid mõelda, et mida järgmiseks korraks Külli välja mõtleb. Tore oli!