Meeleolukas konkurss 22. aprill Kylli

21. aprillil toimus Urvaste koolis konkurss „Su nägu kõlab meile tuttavalt“, kus osalesid nelja kooli esinejad.

Valga Jaanikese koolil läks väga hästi: Grand Prix võitis Nublu ja Game Boy Tetris Für Oksana, mille esitas Zigmunds. Esituse sõnalises osas toetasid etteastet huvijuht Külli ja õpetaja abi Leini. Ühtlasi oli Zigmundsi esitus ülekaalukalt ka publiku lemmik.

Eripreemia tantsulise liikumise eest sai Kirill looga „Just Dance 2018 Americana.“

Parimaks etteasteks täiskasvanute poolt oli žürii otsusega Külli ja Leini esitatud Puuluup „Kasekesed“.

Grand Prix võitmisega kaasneb Valga Jaanikese koolil meeldiv võimalus korraldada järgmine „Su nägu kõlab meile tuttavalt“ konkurss.