Meie kooli külastas Haridus- ja Teadusministeeriumi delegatsioon 09. detsember konstantin

Teisipäeval, 4.12.2018 külastas Valga Jaanikese kooli Haridus- ja Teadusministeeriumi delegatsioon eesotsas kantsler Tea Varrakuga. Kohtumisel kooli juhtkonnaga võeti arutelu alla haridusteemad, venekeelse õppematerjali vajadus, kooli võimalik ühinemine Valga vallaga ja õpilaste edasiõppimise võimalused. Kooli tutvustasid direktor Jaanika Käst ja õppejuht Mai Talu. Veel külastati Valga põhikooli, tutvuti Valgamaa kutseõppekeskusega ja Valga gümnaasiumiga.