Minu Riik 05. oktoober Kylli

28.oktoobril käisid üheksandate klasside õpilased Tallinnas Riigikogus ja mujal meie riigile tähtsates kohtades. Ära sõideti Valgast hommikul juba kell 6.15.

Kõigepealt kohtuti giidiga Kadriorus, kus vaadati Presidendi lossi. Kuna praegu on presidentide vahetuse aeg, siis lossi sisse ei saanud.

Seejärel käidi Lennusadamas Meremuuseumi meretunnis.

Toompeal külastati Riigikogu. Koridoris nähti liikumas tuntud riigikogulasi. Tuvastati Jevgeni Ossinovski ning Mart Helme. Kohtuti sotsiaaldemokraat Kirill Klausiga.

Pärast lõunasööki Kuku klubis ootas ees veel Eesti Panga muuseum. Oli pikk ja väsitav,  kuid huvitav ja sisutihe päev.

Seejärel käidi Lennusadamas Meremuuseumi meretunnis.