Õpetajate päev 07. oktoober Kylli

Meie koolis tähistasime õpetajate päeva teisipäeval, 6. oktoobril.

Kogunesime saali, kuhu olid koroonaaja tingimustele vastavalt paigutatud laiali toolid ja lauad. Nende taga võtsid kohad sisse õpetajad, kes kehastusid nüüd õpilasteks. Tegelikult oli meile antud ka ülesanne riietuda sel päeval võimalikult õpilaslikult. Ja kaks meist olid seda eriti – õpetajad Vapu ja Janne: pluusid kirjadega, nokats või vilkuv kauboimüts peas,  äge seljakott seljas jne.

Kõigepealt esinesid õpetaja Õie kaks pisikest esimese klassi juntsut, muidugi koos oma heade haldjate Õie ja Leiniga. Seejärel tulid ette juba õpetaja Oksana klassi viiendikest-kuuendikest poisid, kes julgelt laulsid meile. Palad oli selgeks õpetanud muusikaõpetaja Merike.

Ja siis oli „õpilastel“ ülesanne arvata ära meie õpetajate nimed, mis olid esitatud suurel ekraanil anagrammidena. Kogu tegevust ja üritust üldse ohjas huvijuht Külli. Ausalt öelda oli see üsna keeruline, kuigi mõned meist oskasid vastuse leida küll väga kiiresti. Mina, Kividega Ring, leidsin vist ainult paar tükki, sest juba oli keegi nime öelnud ja siis vaatasime järgmist anagrammi. Eks vahepeal üritas mõni „õpilane“ veidi tundi segada, püüdes vilistada või vahele hõigata. Aga üldiselt sujus kõik väga hästi, sest mis ma ikka segan, ma ju ise süüdi, et ei oska anagramme lugeda. Üks võimalus midagi õppida?

Küsisin täna eilsetelt esinenud poistelt, kes hommikul enne tunde meie klassi külla tulid,  kes siis oli õpetajatest kiireim vastaja. Kohe ütlesid Jarmo ja Kristo, et direktor Jaanika. Ta oli oma auhinnaks saadud väikesed kalendrid lähedal olnud lastele jaganud. Väga tubli oli ka õpetaja Merike. Aga siiski meid teisi ei häbistatud, öeldi, et kõik olime „5“-t väärt, ainult mõni sai selle plussi ja mõni miinusega.

Tuju oli hea ja võisime edasi koolipäeva jätkata. Kell 12  aga jätkus pidupäev koogisöömisega õpetajate toas.

Aitäh organiseerijatele!

Meie koolis tähistasime õpetajate päeva teisipäeval, 6. oktoobril.

Aitäh organiseerijatele!