Rasmuse siiras esitus tõi võidu 15. aprill Kylli

10. aprillil toimus Viljandimaal Lahmuse Koolis konkursi „Su nägu kõlab meile tuttavalt” finaal. Konkursist võtsid osa Lahmuse, Kiigemetsa, Jaanikese ja Urvaste Kooli võistkonnad. Iga kool astus üles kahe õpilaste etteastega ja ühe täiskasvanute etteastega. Esinejad ja külalised võeti koolimaja uksel vastu naeratus huulil. Ürituse juhatas kõne ja heade soovidega sisse Lahmuse Kooli direktor Kuuno Tiitus. Rõõmsameelne ja särtsu täis õpetaja Grete Kangur juhatas sisse iga etteaste ja jagas esinejatele šokolaade. Etteasteid oli kokku 12 ja neid hindas auväärne kuueliikmeline žürii. Võidulooks valiti meie kooli õpilase Rasmuse esitatud- Hunt „Essa”. Täiskasvanute seas sai võidu korraldaja kool- Lahmuse Kooli õpetajad. Nemad laulsid- Kuldsed Lindid „Õnnesoovid”. Esinejatele jagati ka neli eriauhinda: parim lavastus, parim solist, parim duo ning parim kõrvalosa. Lahmuse Kooli õpetajad ja kasvatajad astusid üles ka  vaheesinejatena. Toredat päeva jäävad meenutama positiivsed emotsioonid ja rõõmust säravad näod.

Kohtumiseni järgmisel aastal Valga Jaanikese Koolis.

Toredat päeva jäävad meenutama positiivsed emotsioonid ja rõõmust säravad näod.

Kohtumiseni järgmisel aastal Valga Jaanikese Koolis.