Tänuüritus Pärnus oli meeldejääv 08. aprill Kylli

4. aprillil kogunes Eriolümpia ühine pere Pärnusse Hestia Hotel Strand Jurmala saali, et osaleda traditsiooniks saanud tänuüritusel. Tänati ja tunnustati 2023. aasta koostööpartnereid, välisvõistlustel osalenud delegatsiooniliikmeid ning parimaid sportlasi. Jagati teenetemärke. Meie kooli parimad olid 2023.  aastal Janar Karulin ja Erki Mootse. Õpilasi treenisid õpetajad Vadim Šemeljov ja Jelena Barteneva. Oleme tänulikud, et saame osaleda Eriolümpia Eesti ühenduse tegevustes.

Fotol parimad sportlased Valga Jaanikese Koolist koos sõpradega Urvaste Koolist. Foto: Marit Stepanova.

Allikas: Eriolümpia Eesti Ühendus/ Special Olympics Estonia fb leht

Allikas: Eriolümpia Eesti Ühendus/ Special Olympics Estonia fb leht