Tartu Ülikooli üliõpilased Jaanikese koolis 16. aprill Kylli

Neljapäeval, 11. aprillil käisid meil külas Tartu Ülikooli üliõpilased, tulevased õpetajad ja sotsiaalpedagoogid. Iga üliõpilane sai külastada kahte tundi. Valikus olid arvutitund, kehalise kasvatuse tund, tööõpetus väikestele ja suurtele, eesti keele tund erinevates toimetulekuklassides, matemaatika tund, sotsiaalsete oskuste tund hooldusklassis, muusikateraapia ja logopeedi tund.

Juhiabi Leini ja õpetaja Oksana näitasid tudengitele meie maja, rääkisid traditsioonidest ja igapäevaelust. Siis kohtusime kõik koos politsei esindajatega.

Üliõpilaste juhendaja Liina Lepp kirjutas meile:

Suur aitäh tänase päeva eest. Lapsed on teie koolides väga hästi hoitud ja toetatud ja ka meie tundsime ennast hästi.

Tudengite kohmetus asendus päeva lõpuks koduteele asudes suure tänutundega, et saime kogemuse võrra rikkamaks.

Oleme väga tänulikud. Teid on väga vaja.

üliõpilane = tudeng on ülikoolis õppiv inimene, enamasti noor

Üliõpilaste juhendaja Liina Lepp kirjutas meile:

Oleme väga tänulikud. Teid on väga vaja.

üliõpilane = tudeng on ülikoolis õppiv inimene, enamasti noor