Tervis tuleb sportides 21. september Kylli

14. septembri hommikul kogunesid kõik meie kooli õpilased Valga linna staadionile, et koos rõõmsalt sportida. Kõigepealt tutvustas huvijuht kõigile, kuidas see tore päev meil olema hakkab ja seejärel tervitas kõiki meie õppejuht. Peale tervitussõnu tegime õpetaja Natalja eestvedamisel kogu kooliperega ühise hommikvõimlemise ehk eelsoojenduse. Peale eelsoojendust jagati lastele kooli lipukesed ja marssisime koos ümber staadioni. Algaski tõsine sport, kus kõik said oma võimeid proovile panna kaugushüppes, palliviskes, suuremad lapsed kuulitõukes ja jooksudes. Kui kõigil oma alad tehtud ja tulemused kirjas, siis algas võistlusmängude voor, kus said ka õpetajad osaleda. Tegime pendeljooksu ja täpsusviskeid ning palju muudki. Mängude lõpuks olid kohtunikel ka tulemused juba üle vaadatud ja iga ala parimaid autasustati. Kui auhinnad jagatud, arvas ka ilmataat, et nüüd võib jahutuseks pisut tibutama hakata. Aga siis juba läksid meie tublid sportlased koju puhkama. Oli tore päev!

Oli tore päev!