Valga Pääsukese lasteaia kontsert Jaanikese koolis 15. jaanuar konstantin

14. jaanuaril tulid meie koolile heategevusliku kontserdiga külla Valga Pääsukese lasteaia lapsed ja õpetajad – ca 40 last koos oma õpetajatega. Kontsert oli meeleolukas ja pani publiku kaasa elama. Külalised laulsid, tantsisid, mängisid pille ja jagasid meie lastele kingituseks oma joonistusi. Publikule pakkusid elevust tuttavad tantsud „Tibutants“ ja „Kükita“, „Lumepallilaul“ ja väikeste esinejate pillimäng. Külalised olid meie lastele oma eestikeelse esinemisega eeskujuks. Lapsed olid selgeks õppinud palju eestikeelseid laule, kuigi nende kodune keel ei ole enamasti eesti keel. Kontsert pakkus elamuse nii väikestele kui suurtele kuulajatele. Täname esinejate juhendajaid! Kindlasti tahame Pääsukese lasteaiaga koostööd jätkata. Kevadel kutsume nad endale külla autismipäeva tähistama.