Vanaaja mängud 05. detsember Kylli

04.12. toimus muuseumitund Valga Muuseumis „Rõõmsad jõulupühad talutares“

Programmis osalesid õpetaja  Kersti, Jelena, Igori ja Janne kl õpilased. Kuulati ja saadi teada, kuidas talurahvas jõuluaega nautis. Tuppa toodi õled- ka meie saime õlgedes hullata ja erinevaid vanaaja mänge mängida. Vahva oli mängida  kingsepa silmatorkamise mängu ja harjutada püünisest läbipugemist. Mängimine nõudis kiirust ja tähelepanu. Näpuosavust proovisime meisterdades- igaüks tegi  pilliroost kuusekaunistuse.  Oli vahva ja tore toimetamine Valga muuseumis. Täname!

04.12. toimus muuseumitund Valga Muuseumis „Rõõmsad jõulupühad talutares“