Osalemine maailmakoristuspäeval 15. сентября Kylli

18.septembril püüavad miljonid inimesed väga paljudest riikidest ja tuhanded õpilased igast Eestimaa nurgast teha kogu meie planeeti puhtamaks.

Jaanikese kooli vanemate klasside õpilased ja õpetajad osalesid maailmakoristuspäeval 15.septembril.

Kaasa tuli võtta:

• hea tuju
  • kindad – keegi ei korista ilma kinnasteta!
  • kott väikeprügi kogumiseks
  • helkurvest, sest koristasime teede ääres!

Leidsime palju ja igasugust prahti. Alates suitsukonidest ning lõpetades Opeli iluveljega. Iga  kokkukorjatud suitsukoni või plastitükk võib päästa mõne linnu või looma elu.

Ainult meie ise saame muuta maailma paremaks paigaks!

Kaasa tuli võtta:

• hea tuju
  • kindad – keegi ei korista ilma kinnasteta!
  • kott väikeprügi kogumiseks
  • helkurvest, sest koristasime teede ääres!

Ainult meie ise saame muuta maailma paremaks paigaks!