Meie Silver saavutas tubli 3. koha 09. aprill Kylli

4. aprillil osalesid Valga Jaanikese Kooli õpilased üleriigilisel HEV- koolide lauluvõistlusel. Osaleti 3 kategoorias. 4.-6 klass, 7.-9. klass ja 9. klassi poiste ansambel.

4.-6. klassis arvestuses saavutas Silver väga tubli 3. koha, 7.-9 klasside arvestuses võistles Rasmus ja ansamblite kategoorias võistles 9. klassi poiste ansambel.

Õpilased said ennast laval näidata ja teisi kuulata. Õpilasi juhendas muusikaõpetaja Merike Mõttus.

Üllatusesinejaks oli sel aastal mustkunstnik Tallinnast.

Oli pikk, aga tore päev.

Üllatusesinejaks oli sel aastal mustkunstnik Tallinnast.

Oli pikk, aga tore päev.